Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Zľava -28%

Bio Aroma roll-on Na cesty 9 ml - odporúčaná spotreba 03/2022

Špeciálne vytvorená kompozícia bio jojobového oleja a prírodných esenciálnych olejov z grepu a mäty mimoriadne vhodná pri cestovaní. Aktivujte svoje zmysly hlbokým nádychom, obsiahnuté esenciálne oleje môžu priaznivo pôsobiť pri únave, podporiť koncentráciu a zároveň tiež pomôcť prekonávať ťažkosti pri cestovaní. Je ľahké ho mať vždy po ruke aj v tej najmenšej kabelke.

Viac informácií ›

Skladom do 2 dní Možnosti dopravy › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 11. 10.
4.8 € Pôvodná cena
3.5 € 2.8 € bez DPH
Zľava -28%
Ušetríte 1.4 €
Kód produktu: P344
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Bio Aroma roll-on Na cesty 9 ml
Bio Aroma roll-on…
3.5 €

Popis produktu

Magická moc vôní

Vydajte sa s nami do sveta aromaterapie, sveta vôní, ktoré nás sprevádzajú už po stáročia. V dobe, ktorá je často plná stresu, napätia a príliš hektického života, prispieva aromaterapia k životnej harmónii, pohode a odolnosti voči okoliu. Užite si svojimi zmyslami svet čistých vôní a vzácnych esencií. Objavte v aromaterapii objavte malých voňavých "pomocníkov" pre váš dobrý pocit, harmóniu a pre radosť zo života.

V gréckom preklade slovo "aromaterapia" znamená starostlivosť pomocou vôní a využíva tak pozitívnych vlastností prírodných éterických olejov.

Zázrak prírody

Esenciálne oleje dodávajú rastline jej vôňu, nesú v sebe aromaterapeutické vlastnosti rastliny. Každý olej má svoje jedinečné špecifiká, ktoré sa využívajú na rôzne účely.

Vône esenciálnych olejov vám môžu pomôcť k celkovej harmonizácii, uvoľneniu, priaznivo naladiť a povzbudiť.

Nenahraditeľný pomocník

Pripravili sme pre vás malých pomocníkov, bio aróma roll-ony v praktickom balení. Snúbi sa v nich účinky a vôňa 100% čisto prírodných esenciálnych olejov a rastlinného bio jojobového oleja lisovaného za studena.

Môžete ich mať vždy a kdekoľvek po ruke, môžu vás sprevádzať po celý deň, poskytnú osvieženie pri práci aj štúdiu, pri jazde autom, môžu priaznivo pôsobiť pri strese, odpočinku i spánku. Zmestia sa do najmenšieho vrecka či kabelky.

Použitie

Krúživými pohybmi je nanášajte na pulzujúce body zápästie, spánku i krku, podľa potreby niekoľkokrát denne. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

Zobraziť celý popis

Naposledy navštívené

Zľava -28%

Bio Aroma roll-on Na cesty 9 ml - odporúčaná spotreba 03/2022

Skladom do 2 dní, v utorok 11. 10. u vás
4.8 €
3.5 €