Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Zľava -46%

Collaceina prírodné antibiotikum 60 ks

Doplnok stravy vhodný pre všetkých, ktorí žijú intenzívnym životným štýlom a potrebujú každodennú dávku energie a silnú imunitu.

  • Prírodné antibiotikum
  • Esencia života priamo z prírodyposilnenie imunity
  • Regenerácia
  • Kvintesencia prírody
  • Dávka energie a zdravie

Viac informácií ›

Tovar nie je skladom
59.1 € Pôvodná cena
31.8 € 28.4 € bez DPH
Zľava -46%
Ušetríte 27.4 €
Kód produktu: P438
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Collaceina přírodní antibiotikum 60 ks
Collaceina prírodné…
31.8 €

Popis produktu

Inovácia a odhaľovanie tajov dokonalej prírody sú písanými hodnotami Colway, ktoré nás inšpirujú k uvádzanie unikátnych produktov na trh. Prístup k najnovším objavom vedy spôsobil, že Vám už dnes môžeme predstaviť Collaceinu - moderný a na trhu doposiaľ neznámy doplnok stravy. Skladá sa z troch prírodných antibiotík, akými je colostrum, laktoferín a lyzozým - životné esencie priamo z prírody. Laktoferín (LF) je bielkovina, ktorú obsahuje mlieko cicavcov, schopný ochranca života novorodencov, ktorých imunitný systém po narodení ešte celkom nefunguje. Vhodne a účinne chránia deti pred baktériami, plesňami, vírusy, patogény a inými mikroorganizmami. Lyzozým predstavuje jednu z najcennejších látok, s ktorou sa môžeme medzi doplnky stravy stretnúť. Je však potrebné ho používať dlhodobo a trpezlivo, pretože pôsobí veľmi pozvoľna. Zároveň je však natoľko silný, že v čistom stave vykazuje nadpriemernú antibakteriálnu aktivitu. Treťou výnimočnou zložkou Collaceinu je colostrum, teda prvý dar mamičiek, ktorý tvorí ich telo, aby bránilo dieťa pred svetom plným nebezpečných mikroorganizmov. Zázrak biológie, akým je u cicavcov colostrum, môže byť doplnkom pre našu stravu. Látky, ktoré obsahuje, pomáhajú brániť telo pred bakteriálnymi a vírusovými infekciami a takmer všetkými chorobami, ktoré sa viažu na imunitný systém. Colostrum je skutočnou záchranou pre skupinu osôb, ktoré trpia v následku častých bakteriálnych i vírusových infekcií. Zložkou Collaceinu je colostrum triedy "0", najvyššej kvality. Také, z ktorých bývajú vyrábané najnovšie lieky. Jeho biologická aktivita a schopnosť posilňovať imunitu sú najväčšie zo všetkých možných.

Aby sme synergické pôsobenie Collaceinu urobili ešte účinnejším a aby mohol byť používaný terapeuticky aj profilaktické ako doplnok stravy, v dlhodobejších obdobiach sme do neho pridali bakteriálnú mikroflóru žijúci zažívacom trakte. Blistre Collaceinu sú rozdelené na dve časti. Ná časť zloženú z prírodných antibiotík - laktoferínu, lyzozýmu a colostrum, a zároveň na časť zloženú zo synbiotík - deviatich vybraných bakteriálnych probiotík a z prebiotiká, teda špeciálneho nosiče výživy pre telu prospešné tzv. dobré baktérie. Colway ako prvá firma uvádza na trh devítisložkové synbiotikum, ktoré ešte predtým nikto na svete masovo nevyrábal.

Ak chcete chrániť seba a svojich blízkych pred útokom baktérií a vírusov, potom užite Collacein a využijete jeho výnimočného dobra ukrytého v kapsuliach. Pozývame Vás na životodarný kokteil, ktorý bude oddnes zdrojom Vašej energie a zdravie. Spolu s Colway máte šancu využiť revolučných objavov vedy - využite ju ešte dnes, Váš organizmus sa už nemôže dočkať.

 

PODROBNÝ POPIS

Collacein je výnimočným produktom, ktorý je zložený z dvoch druhov kapsúl, vyplnených rôznym obsahom. V prvom druhu z nich sa nachádzajú tri látky, z ktorých každá predstavuje neobvykle dôležitú prirodzenú ochranu imunitnému systému ľudského organizmu.

Laktoferín (lactoferrin) predstavuje glykoproteín, ktorý patrí medzi prirodzené telesné látky, ktorých funkcie zasahujú tiež do oblasti regulácie získané odolnosti a na mnoho iných procesov, napr. Na blokáciu možnosti chelatace baktériám čiže vychytávania iónov železa a tvorby komplexných štruktúr potrebných pre ich život. Býva vylučovaná bunkami epitelu, ktoré predstavujú prvú obrannú líniu našej imunity. Jeho prirodzený výskyt v organizme chráni naše zásoby železa, pôsobí proti nejagresivnějším voľným radikálom kyslíka aj hydroxidu a zároveň obmedzuje rast patogénne mikroflóry vo tráviacom ústrojenstve. Laktoferín býva z týchto dôvodov považovaný v odbore posilňovania imunity človeka za najväčší objav posledných rokov. Stimuluje fagocyty k rýchlemu dozrievaniu a lymfocyty k ich roztriedeni. Aktivuje zložky nešpecifickej imunity, ako sú makrofágy a bunky prirodzenej ochrany = NK (Natural Killers), vďaka čomu reguluje humorálnú a bunkovú imunitnú odozvu. Laktoferín predovšetkým povzbudzuje mechanizmy nešpecifickej imunity. Vyskytuje sa výlučne u organizmov najvyššej formy života na Zemi. Mimo organizmy cicavcov nebol doteraz odhalený.

Lyzozým (zvaný tiež muramidáza) tvoria veľmi stabilná katiónová bielkovina, ktorá je najpomalší zo všetkých poznaných enzýmov, ale napriek tomu pôsobí veľmi intenzívne. Opísal ho Alexander Fleming, ktorý za svoj najväčší objav nepovažoval penicilín, ale práve lyzozým - základnú zložku vrodenej odolnosti všetkých živých organizmov. Stále sú odhaľované ďalšie sféry jeho pôsobenia, z ktorých je najdôležitejšie silné bakteriostatické pôsobenie, pričom obzvlášť vysokú antibakteriálnu aktivitu muramidáza získava práve v spojení s laktoferínom. Synergické antibakteriálne pôsobenie oboch týchto bielkovín navyše potvrdil aj v materskom mlieku dojčiacich žien a v slzách.

Lyzozým sa ukrýva pre bezpečie nášho organizmu vo tráviacom ústrojenstve. V dnešnej dobe, keď stále viac chorobotvorných štepov odoláva pôsobeniu antibiotík, môže byť doplňovanie stravy o lyzozým veľmi významným krokom k posilneniu imunity.

Kolostrum (čiže mledzivo) je prvým darom matky dieťaťu. Je to tekutina, ktorá sa uvoľní pred laktáciou a ktorá vybaví sotva narodené dieťatko (cicavce) látkami potrebnými pre ich imunitu. O kolostre možno spísať takmer všetko, o čom hovorí veda o výžive, liečbe i biológiu cicavcov a stále to bude pravda. Na zloženie mledziva sa totiž skladá viac ako 250 z doposiaľ opísaných prírodných chemických látok, pričom všetky sú pre organizmus prínosné.

Hormóny, medzi nimi najmä rastové GH, enzýmy sa schopnosťami k dokysličení, polyamidy, látky vznikajúce z nukleových kyselín a z aminokyselín a tiež laktoperoxidáza, laktoferín, cytokíny ai. Bakteriostatické (odolné proti baktériám) látky, medzi nimi napr. Imunoglobulín, laktoperoxidáza, laktein, lyzozým a leukocyty. Taktiež ďalšie protilátky, regeneračné zlúčeniny a oddiali známky starnutia, ako napr. Peptidové rastové faktory LGF-1, meniace rastové činitele TGF schopné dokonca aktivovať fibroblasty FGF. V kolostre sú leukocyty, baktérie, proteíny brániace reprodukcii vírusov, kyselina pantoténová a listová. Mnohé priekopníckej látky nevyhnutné pre ďalší rozvoj organizmu a tiež neobvykle ľahko vstrebateľné vitamíny a minerálne zlúčeniny. Je to najhodnotnejšej z pokrmov, aké si dokážeme predstaviť. Doplňovanie stravy o kolostrum je návratom k zdroju života.

Druhý typ kapsúl v preparáte Collacein obsahuje symbiotické zloženie: Živé bakteriálne kultúry. Deväť vybraných štepov, ktorých úlohou je udržať rovnováhu bakteriálnej mikroflóry v našom tráviacom trakte a pre nich určenú probiotickú stravu zloženú z fruktooligosacharidov.

Odporúčané denné dávkovanie:

Po jednej kapsuli z oboch typov denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Liek treba prehĺtať v celku, nerozhrýzť a zapiť chladným nápojom. V blistroch nájdete dva druhy kapsúl, ktoré sa líšia vzhľadom. Je veľmi dôležité, aby od užitia kapsuly jedného typu uplynuli aspoň 2-4 hodiny do užití kapsuly druhého typu. Optimálna doba doplňovania stravy týmto produktom je 4-8 týždňov. V prípadoch zníženej imunity môže byť toto doplňovanie stravy predĺžené až do jej zlepšenia, po čom je potreba na 4-6 týždňov pre zvýšenie efektivity pôsobenia preparátu kôru prerušiť. Collacein je efektívnym prípravkom. Na organizmus pôsobí komplexne s výrazným akcentom na problémy s imunitou.

Obsah:

30 + 30 kapslí

Produkt je zaradený v kategóriách

Doplnky stravy Imunita

Zobraziť celý popis

Parametre

Použití imunita

Zobraziť všetky parametre