Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Zľava -12%

Fit4you Kolagén 300 tabliet

Fit4You Kolagén je TOP produkt na trhu pre zachovanie mladistvej a pevnej pokožky, spevňuje kosti, kĺby, šľachy, nechty a tiež vaše vlasy. Nielenže obsahuje až 4900mg bravčového hydrolyzovaného kolagénu v jednej dávke, ale ešte je naviac obohatený o tak vzácne zložky ako kyselina hyalurónová, MSM (prírodná síra) a ďalšie pre telo dôležité prírodné prvky. Pravidelné užívanie Fit4You Kolagénu Vám dopomôže udržať si mladistvý vzhľad, pevné kosti a kĺby.

Môžete zakúpiť tiež vo forme prášku s ananásovou príchuťou.

Viac informácií ›

Skladom do 2 dní Viac informácií › Objednávky do 02:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.
54.1 € Pôvodná cena
47.7 € 42.6 € bez DPH
Zľava -12%
Ušetríte 6.5 €

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P136
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Fit4you Kolagen 300 tablet
Fit4you Kolagén 300…
47.7 €

Popis produktu

Bravčový hydrolyzovaný kolagén

Jedná sa o najviac zastúpený proteín v našom tele. Dámy ocenia jeho anti-age efekt pre mladistvú a pevnú pokožku, ale v neposlednom rade podporuje výraznú regeneráciu kĺbov, či už pre športovcov, tak i pre všetkých, ktorí majú kĺby namáhané a trpia bolesťami. Kolagén sa nachádza vo všetkých orgánoch a tkanivách a pôsobí ako ich nosná konštrukcia. Jeho nedostatok spôsobuje lámavosť a krehkosť vašich kostí, problémy s očami, kožou a s kardiovaskulárnym systémom. Pravidelným užívaním kolagénu vysokej vstrebávateľnosti, ktorý sa nachádza v našom produkte, prospejete celému vášmu organizmu a vyhlásite tak vojnu starnutiu a vráskam.

Kyselina Hyalurónová

Spolu s kolagénom je základným stavebným prvkom kože. Jej úlohou je hydratovať pokožku a vlasy. Napomáha odstraňovaniu bunkového odpadu a naopak prispieva k tvorbe nových buniek. Vekom sa bohužiaľ jej produkcia v tele znižuje, a preto sa odporúča pravidelne dopĺňať.

MSM (prírodná síra)

Biologicky aktívna organická síra má neuveriteľné terapeutické a preventívne vlastnosti. Síra je tretí najhojnejší minerál v ľudskom tele. Zmierňuje problémy s artritídou a astmou. MSM je silný antioxidant a výrazne znižuje hladinu voľných radikálov. Je tiež účinná voči chronickým bolestiam, astme, parazitom, autoimunopatii a podobne.

Chondroitín sulfát

Je jednou z hlavných zložiek chrupavky. Poskytuje štruktúru, zadržiava vodu a živiny, ale jednako umožňuje iným molekulám prechádzať skrz chrupavku, vďaka čomu je hojenie kĺbov výrazne účinnejšie.

Zloženie Fit4You kolagén:

30 dávok (1 mesačné balení) 300 kapsúl

1 dávka = 10 kapsúl - dávkujte 2x denne po 5 kapsulách alebo naraz (zapite 200 - 300 ml vody)

 

Obsah jednotlivých zložiek na 1 dávku (5,6g)

Bravčový hydrolyzovaný kolagén 4900mg 4900mg
Chondroitín sulfát      400mg
MSM       100mg
Vápnik      100mg     
Vitamín C 60mg
Kyselina Hyalurónová 0,8mg
Vitamín D3 1,25mcg

Produkt je zaradený v kategóriách

Starostlivosť o vlasy Doplnky stravy Kolagén

Zobraziť celý popis

Parametre

Použití vlasy, nehty, pokožka

Zobraziť všetky parametre