Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Zľava -12%

Kolagén Platinum 100 ml

Kolagén luxusnej triedy Platinum s obsahom 100 ml je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu, akú si vyžaduje starostlivosť o tvár, dekolt a ďalšie citlivé partie ľudského tela a pokožky.

Viac informácií ›

Máme skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.
117.7 € Pôvodná cena
104.1 € 86.0 € bez DPH
Zľava -12%
Ušetríte 13.6 €
ks
Kód produktu: CM_75
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Kolagén Platinum 100 ml
Kolagén Platinum…
104.1 €

Popis produktu

Striebristo-biely kolagén Platinum vyvinutý Inventia a ponúkaný spoločnosťou Colway používajú zákazníci predovšetkým pri revitalizačných kúrach zrelej pokožky trpiacej starnutím, ale tiež po letnom opaľovaní. Je vhodný aj ako doplnok po zákrokoch plastickej chirurgie, neinvazívnom liftingu tváre, ale i pri poškodení pokožky. Je skvelým nosičom krémov a liečebných mastí - po nanesení na kožu veľmi ľahko prestupuje pokožkou a podporuje tvorbu vlastného ľudského kolagénu. Tým odbúrava nie vždy vítaný návyk na telu dodávaný kolagén, ako tomu býva u bežných prípravkov.

100% biologický prírodní bielkovinový hydrát kolagén Platinum je extrahovaný z najjemnejšej spodnej časti ryby. Tu je kolagénu minimum a od toho sa odvíja aj vyššia cena oproti štandardnému kolagénu. Počas výroby prechádza trojnásobným čistením, je tak koncentrovanejší a účinnejší.

Čo o kolagéne vravia zákazníci a užívatelia?

"Mám stresujúce povolanie, často som večer mávala akoby povädnutú, šedivú pleť. Na radu kozmetičky som začala používať váš kolagén a musím povedať, že po jeho použití mám subjektívne pocit, že moja pleť je pružnejšia, netrpím toľko na opuchy a vačky pod očami, ktoré mi aj menej slzia a pália."

Věra J., 56 rokov, Plzeň

"Trpím na lupienku a predtým som sa mazal prodermínom a steroidovou masťou. Lekár ma začal liečiť kombináciou ožarovaním UV a práve kolagénom. Výsledok je jedným slovom skvelý."

Pavol N., 44 rokov, Hlinsko

A čo vravia odborníci?

"Histologické výskumy presušenej pokožky liečenej hydrolyzátom rybieho kolagénu INVENTIA po 6 týždňoch potvrdili výrazné zosilnenie pokožky a zvýšený podiel kolagénu v kožnom tkanive o 50 % vyšší ako v kontrolnej skupine. V súvislosti s okolnosťou, že sme pri liečbe použili prípravok, ktorý nie je liekom, náš lekársky tým uznal tieto výsledky za nepravdepodobné. Preto sme výskum opakovali na ďalších dvoch skupinách, u ktorých však výsledky boli veľmi podobné..."

Dr. Stefan Dobrzyński, imunológ, Dr. Joanna Zarańska, dermatologička

 

Špecifikácia

Zloženie (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylyl glycol

Skladovanie: 5 - 28 °C, nevystavovať teplotám a svetlu.

Obsah: 100 ml

Expirácia: 12 mesiacov

Produkt je zaradený v kategóriách

Prípravky na vrásky a starnúcu pleť Kolagén

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Zľava -20%

Kolagén Platinum (200 ml)

Máme skladom, v utorok 18. 6. u vás
181.4 €
145.0 €

Zľava -17%

Kolagén Platinum 50 ml

Máme skladom, v utorok 18. 6. u vás
81.4 €
67.8 €