Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Mydlo Cytosan 100 g

  • Infekčné ochorenia kože.
  • Hĺbková očista.
  • Omladenie.

Viac informácií ›

Máme skladom 3 ks Možnosti dopravy › Objednávky do 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 16. 8.
6.8 € 5.6 € bez DPH
Kód produktu: P442
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Mýdlo Cytosan 100 g
Mydlo Cytosan 100 g
6.8 €

Popis produktu

Mydlo Cytosan je bioinformačný prípravok – prírodné glycerínové mydlo s obsahom humátu draselného.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Použitie mydla Cytosan
  • Detoxikácia, regenerácia a omladnutie kože
  • Postihnuté podkožné tkanivá
  • Kožné infekčné ochorenia
  • Pokožka oslabená alebo zaťažená vnútorným ochorením
Energetické pôsobenie mydla Cytosan podľa princípov TČM (tradičnej čínskej medicíny)

Mydlo Cytosan harmonizuje predovšetkým dráhu prednú strednú, zadnú strednú, dráhu žalúdka, sleziny, osrdcovníka (perikardu) a troch ohnísk.

Účinné ingredience

Humát draselný

Pôsobenie humátových látok

Celkové znečistenie životného prostredia, nevhodné stravovacie návyky, nedostatok spánku, pohybu a prebytok stresu sú faktory, ktoré veľkou mierou prispievajú k zaneseniu tela toxickými a odpadovými látkami. Schopnosť organizmu zbavovať sa týchto látok sa zhoršuje. 
Uvedená záťaž je prirodzenou príčinou starnutia a náchylnosti k chorobám. Je vhodné pozornosť zamerať na pravidelnú detoxikáciu tela. Ideálne je kombinovať vnútorné čistenie tela prostredníctvom tráviaceho a vylučovacieho ústrojenstva s vonkajším čistením kože pomocou humátov. Koža a hrubé črevo sú vzájomne prepojené orgánové systémy, a ak uľahčíme prácu jednému, uľaví sa aj druhému. Počas detoxikácie je nevyhnutné dbať aj na dostatočný pitný režim.
Každý už určite počul o rašelinových kúpeľoch a ich blahodárnych účinkoch. V rašeline je množstvo látok prospešných pre telo. Medzi najvýznamnejšie z nich patria humáty, účinné látky v mydle Cytosan. Humáty, ktoré vznikajú pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Ide o bioaktívne látky s vysokou chemickou reaktivitou, výnimočnými regeneračnými účinkami na organizmus a jeho energetický systém.

Humáty majú schopnosť viazať na seba tzv. chelátovou väzbou predovšetkým ťažké kovy (olovo, ortuť, kadmium), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktoré organizmus potom vylúči. Pôsobia aj proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele. Pravidelné používanie prírodného mydla Cytosan je vhodné dopĺňať občasným aplikovaním humátových prípravkov vo forme zábalov (Cytosan, Cytosan Fomentum gel) či kúpeľov (Balneol). Pôsobením humínových látok sa z pokožky vyplavujú škodlivé usadeniny, a tak sa obnovuje prirodzená funkcia pokožky. Humínové látky zmierňujú prejavy podráždenej a svrbiacej pokožky a posilňujú ochranný kyslý plášť. Vďaka nemu sa telo lepšie bráni voči chorobe, zvyšuje sa nešpecifická imunita organizmu. Vodu, slnko, rastlinné výťažky, rašelinu a bahno považuje ľudstvo už po tisícročia za elixíry zdravia a krásy.

Zloženie

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Potassium Humate, Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Hmotnosť

100 g

Produkt je zaradený v kategóriách

Mydla

Zobraziť celý popis

Naposledy navštívené

Mydlo Cytosan 100 g

Máme skladom, v utorok 16. 8. u vás
6.8 €