Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Živý Nativní Kolagen GOLD 50 ml

Zmes čistého živého kolagénu obohatená o antibakteriálne, protizápalové, protimikrobové, protiplesňové a regeneračné látky. Je určený osobám, ktoré majú problematickú, hypersenzitívnu kožu, náchylnú k zápalovým stavom alebo akné.

Viac informácií ›

Máme skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 26. 2. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 27. 2.
59.1 € 48.8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P678
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Živý Nativní Kolagen GOLD 50 ml
Živý Nativní…
59.1 €

Popis produktu

NATÍVNY KOLAGÉN GOLD je Natívny Kolagén Pure obohatený o látky, ktoré majú antibakteriálne, protizápalové, antimikrobiálne, antimykotické a opravné vlastnosti. Výrazne pôsobí proti starnutiu. Je určený osobám, ktoré majú problematickú, hypersenzitívnu pleť, náchylnú na sfarbenie, alebo často zápasia s lišajmi alebo ekzémami. Použité koloidné zlato v súčinnosti s kolagénovými peptidmi pracuje na princípe iónovej pumpy: urýchľuje migráciu aktívnych zložiek, výmenu stopových prvkov, stimuluje proces očisty tela cez kožu. Bráni sfarbovaniu kože, upokojuje ju, pôsobí antibakteriálne a biostimulačne. Laktoferín, ktorý spôsobuje u kolagénového gélu mierny ružový nádych, je bioaktívna bielkovina s protizápalovými účinkami, pôsobiaca tiež proti akné.

Natívny kolagén Gold, druhý z radu kolagénov odolných proti vyšším teplotám, je kozmetickým prípravkom, ktorý výrazne pôsobí proti starnutiu pokožky a výborne sa hodí pre pokožku problematickú a precitlivenú, s farebnými škvrnami, lišajmi a vyrážkami. Obsahuje pestrú zmes látok, ktoré pomáhajú v boji s vyššie uvedenými problémami. Má ph 5,5, čo je pre kožu prirodzená a optimálna hodnota.

AKTÍVNE LÁTKY

Koloidné nanozlato (Axonnite) pôsobí na princípe iónovej pumpy: urýchľuje presun aktívnych zložiek a podnecuje očisťovací proces. Zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti, obnovuje ju, obmedzuje škodlivé pôsobenie UV žiarenia a toxínov, zosvetľuje a spúšťa regeneračné procesy.

Koloidné nanostriebro (Axonnite) je mimoriadne účinný prirodzený antibakteriálny prostriedok. Likviduje viac ako 650 rôznych baktérií, zatiaľ čo antibiotiká iba 10. Nanočiastočky Axonnite sú zhruba desaťkrát menšie ako vírusy a asi stokrát menšie ako tie najmenšie baktérie. Napomáha pri hojení obarenín, nehojacich sa rán, akné, opuchlín po bodnutí hmyzom, oparu a atopických zápalov.

Kyselina azelaová sa uplatňuje pri liečení akné, atopickej pleti, psoriázy, pokožky so sklonmi k začervenaniu ak zápalom vlasových folikúl. Pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Redukuje zmeny farby pleti pri akné v dôsledku užívania steroidov, rôznych liekov, kozmetických prípravkov, ale aj pri bežnom akné na mladej pleti alebo po opare.

Laktoferín je ružová bioaktívna bielkovina, ktorého účinnosť proti zápalom, baktériám a akné je v oblasti kozmetiky všeobecne uznávaná. Blokuje okrem iného baktérie, ktoré spôsobujú akné, a pozitívne pôsobia na zníženie jeho intenzity. Okrem toho zmierňuje zápaly a chráni pred baktériami a patogénmi.

Chitosan predstavuje výborný prostriedok starostlivosti o začervenanú, podráždenú a vysušenú pleť, ktorá je oslabená vplyvom prekonaných kožných ochorení či iných zmien. Má vynikajúce upokojujúce, regeneračné a hydratačné účinky.

Retinol je čistou formou vitamínu A. Napomáha regenerovať kožné bunky, podnecuje vznik kyseliny hyalurónovej, chráni proti škodlivým účinkom svetla a rozjasňuje pleť. Vyrovnáva jej farebnosti, znižuje rohovitosť, pôsobí protizápalovo a hojivo. Podporuje prekrvenie pleti a reguluje vylučovanie kožného mazu.

Spôsob uchovávania:

Chráňte pred slnečným svetlom. Nízke teploty môžu spôsobiť rozpínanie látky a prasknutie liekovky.

Odporúčanie:

Vaša pleť vstrebe toľko kolagénu, koľko ho potrebuje. Ak vám na pokožke zostane zaschnutá vrstva gélu, aplikujte pri ďalšej príležitosti menšie množstvo.

Zobraziť celý popis

Naposledy navštívené

Živý Nativní Kolagen GOLD 50 ml

Máme skladom, v utorok 27. 2. u vás
59.1 €