Od 25.9. do 1.10. bude prebiehať technická odstávka systému e-shopu. Vaše objednávky budeme expedovať po tomto termíne. Ďakujeme za pochopenie.
Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Káva - Keňa AA

Káva Keňa sa radí medzi najkvalitnejšie svetové kávy typu arabica. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Chuť sa odvíja od stupňa praženia, stretávame sa tu s chuťou sladkých čerešní, mandarínok, citrusov a jazmínu. Všetko sa snúbi a prelína s výbornou kyslosťou a sladkosťou, čo je sprevádzané hebkým, až zamatovým dozvukom. Káva pochádzajúca z Kene je unikátna svojim profilom. Keňania veria, že ich arabica ukrýva žirafiu eleganciu, gepardí rýchlosť a leviu silu.

Viac informácií ›

Máme skladom 1 ks Objednávky do 29. 9. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 2. 10.
13.6 € 11.8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P615
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Káva - Keňa AA
Káva - Keňa AA
13.6 €

Popis produktu

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejšia na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepšou arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej akosti je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilom. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšia čerstvosť – teda doba, ktorá ubehla od praženia po konzumáciu. Dobu praženia nájdete na obale.

Zobraziť celý popis

Naposledy navštívené

Káva - Keňa AA
Varianty (2)
250 g 1000 g

Káva - Keňa AA

Máme skladom, v pondelok 2. 10. u vás
13.6 €