Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Zľava -29%

Natur aroma airspray Levanduľa 50 ml - dátum minimálnej trvanlivosti 10/2023

Levanduľový éterický olej patrí k siliciam s najširším možným využitím. Zmierňuje duševné napätie, stres, bolesti hlavy i migrénu. Má antiseptické účinky a pomáha bojovať imunitnému systému proti vírusovým infekciám, chrípke i prechladnutí. Prečisťuje a zvlhčuje vzduch, je vhodný do spální i detských izieb pred spaním, prináša pokojný a výdatný spánok.

Viac informácií ›

Tovar nie je skladom
6.4 € Pôvodná cena
4.5 € 3.7 € bez DPH
Zľava -29%
Ušetríte 1.9 €
Kód produktu: P326
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Natur aroma airspray Levandule 50 ml
Natur aroma…
4.5 €

Popis produktu

Mágia vôní

Či chceme alebo nechceme, vôňa nás sprevádza po celý život. Vône sú našim mozgom prijímané a vyhodnocované najrýchlejšie. Aromatické molekuly sa nadýchnutím dostávajú až do krvného obehu a pôsobí celkovo na náš organizmus. Ovplyvňujú tak naše emocionálne rokovania, dokážu v nás vyvolať určitú náladu, spomienky či atmosféru. Vôňa nás dokážu "preladiť", povzbudiť unavenú myseľ, uvoľniť ju od stresu, aktivovať činnosť mozgu, vyvolať radosť, zvýšiť pocit sebavedomia, zmierniť bolesť, pôsobiť preventívne proti rôznym ťažkostiam.

Predstavujeme vám čisto prírodné osviežovače vzduchu, ktoré môžete využiť k rýchlemu a ľahkému osvieženiu a prevoňaniu ovzdušia, odstránenie nepríjemných pachov, dezinfekciu priestorov bytov, obchodov, kancelárií, čakární, alebo len na vytvorenie príjemnej atmosféry.

Kúzlo vôní v priestore

Nechajme sa hýčkať vôňami a využime toho, čo nám príroda nadelila. Obsiahnuté čisto prírodné éterické oleje sa uvoľní do priestoru, pozitívne pôsobí na náš celý organizmus aj psychiku.

Stačí len jednoducho stlačiť podľa potreby rozprašovač a rozptýliť vôňu do priestoru okolo seba.

Natur aróma airspraye obsahujú 100% prírodné esenciálne oleje. Nenájdete v nich žiadne škodliviny, syntetické konzervačné, farbiace a vonné látky, ktoré by mohli mať negatívne účinky na zdravie. Vyberať môžete podľa momentálnej nálady a rozpoloženie, v každom prípade by vône mali byť pre vás príjemné a potešiť vás na duši.

Môžeme vás ubezpečiť, že naše Natur aróma airspraye nemajú nič spoločného s bežnými osviežovači vzduchu, ktoré obsahujú iba syntetické vonné látky.

Zamedzte priamemu vdýchnutiu a kontaktu s pokožkou a očami. Dráždivé. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov. Horľavý. Nepoužívať vnútorne.

Nebezpečenstvo: Obsahuje: levanduľový olej. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Zobraziť celý popis