Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Chlorella Japanese kapsle

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete. Dokáže účinne detoxikovať organizmus od toxických látok a voľných radikálov. Tradičné je užívanie chlorelly v Japonsku, kde bola pre svoje čistiace schopnosti podávaná obyvateľstvu po útokoch jadrovými bombami na konci druhej svetovej vojny. Je známa vysokým obsahom chlorofylu, ktorého má najviac zo všetkých známych rastlín (v 100 g prášku je obsiahnutých 2,25 g). Jedinečnosť chlorelly spočíva v obsahu rastového faktora CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý bol izolovaný Dr. Fujimakim z Japonska.

Viac informácií ›

Máme skladom 3 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 28. 5.
17.7 € 15.8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P595
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Chlorella Japanese kapsle
Chlorella Japanese…
17.7 €

Popis produktu

Pozor, pre dobré vstrebanie chlorelly je nutné rozrušenie bunkovej steny (dezintegrácie). Salvia Paradise® vo svojom produkte toto zaručuje.

Tieto vlastnosti predurčujú chlorellu pre udržanie vitality a energie. Nové štúdie ukazujú, že moderný človek sa počas niekoľkých rokov bez GREEN FOOD pravdepodobne nezaobíde. Civilizačné vplyvy a okolie plné toxických látok ovplyvňuje naše telá, a ako sa zdá, momentálne najúčinnejšie obranou ZELENÉ POTRAVINY na čele s chlorellou a spirulinou. Tieto umožňujú efektívne toxické látky a voľné radikály z tela odbúravať a zároveň dodávajú látky potrebné, ktoré sa v našej strave vyskytujú minimálne.

Chlorellu užívame všade tam, kde potrebujeme:

  • čistiť organizmus,
  • podporiť prirodzenú obranyschopnosť organizmu -imunitní zdravie,
  • udržať vitalitu a energiu, podporiť správne trávenie,
  • normálne fungovanie pečene,
  • mikrobiálnu rovnováhu,
  • normálnu zdravú činnosť srdca a ciev,
  • podporiť celkové dobré zdravie.

Chlorella a spirulina a budú oveľa častejšie využívané vďaka prirodzeným detoxikačným vlastnostiam, zvlášť v dnešnom hektickom svete plnom toxínov.

Bohužiaľ, minimum firiem ponúka chlorellu dezintegrovanú (teda s rozrušenú bunkovou stenou). Využiteľnosť takejto chlorelly je prakticky nulová, jediným efektom je mechanické čistenie čreva. Salvia Paradise® ponúka kvalitné dezintegrovanú Chlorellu pyrenoidosa, ktorej využiteľnosť je až 83% biomasy.

Zloženie:100% Chlorella vulgaris, mechanický extrakt 360 mg / kapsula, obal kapsuly - HPMC (hypromelóza). Kapsuly rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Doporučené dávkovanie:Dospelí4 kapsuly 3 × denne, deti od troch rokov 2 kapsuly 3 × denne, vždy 20 minút pred jedlom.

Skladovanie:Uschovajtev suchu a tme, mimo dosahu detí.

Upozornenie:NIE JEurčené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Pôvod obsahuJaponsko

Doplnok stravy

FAQ:

Čo znamená, že predávate dezintegrovanú chlorellu?

Dezintegrované (rozrušená bunková stena) - využiteľnosť 83%

Zobraziť celý popis