Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Guarana prášok HQ 150 g - odporúčaná spotreba 05/2022

Extra kvalitná, jemne mletá guarana z Brazílie. Guarana nie je pražená, je iba namletá a niekoľkokrát sieťovaná pre dosiahnutie vysokej jemnosti.

Guarana HQ je kvôli niekoľkonásobnému sieťovaniu o poznanie drahšia ako bežne dodávaná mletá guarana na váhu.

Guarana patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany využívali už pred storočiami rôzne amazonské kmene indiánov pre doplnenie energie pred bojom.

Viac informácií ›

Skladom do 3 dní Viac informácií › Objednávky do 20:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 30. 5.
13.6 € 12.1 € bez DPH

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P182
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Guarana prášok HQ 150 g - odporúčaná spotreba 05/2022
Guarana prášok HQ…
13.6 €

Popis produktu

Guarana Salvia Paradise® je iba šetrne sušená pri konvenčných teplotách, nie pražená. Zachováva si tak viac prospešných látok. 

Mleté semeno obsahuje približne 4 % kofeínu, čo je takmer 2× toľko než obsahuje káva. Naviac vďaka obsahu theofylínu a theobromínu pôsobí omnoho dlhšie (až 5 hodín) a účinok nie je tak agresívny.

Guarana podporuje fyzickú i psychickú vitalitu človeka. Už domorodé indiánske kmene Južnej Ameriky vedeli, že do boja sa bez guarany nevydáva. Dodáva energiu v čase únavy a napätia. Guarana má vplyv na metabolizmus tukov, ovplyvňuje a napomáha normalizovať hmotnosť. Je veľmi účinná pri redukčných diétach. Podľa našich skúseností ľudia pociťujú pri užívaní guarany väčší pocit sýtosti a teda menšiu potrebu doplňovania energie nevhodnými potravinami, obsahujúcimi tzv. rýchle cukry. Je prostriedkom, ktorý nám pomáha udržovať našu hmotnosť pod kontrolou

Guarana – Paullinia cupana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu. Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podáva sa aj ako digestív po jedle.

Použitie: Podľa požadovaného účinku rozmiešame približne čajovú lyžičku do jogurtu, džúsu či šťavy a vypijeme. Účinok sa dostavuje veľmi skoro. Ako skvelý tip na prípravu odporúčame pridať lyžičku do pripraveného kakaa.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín prírodného pôvodu – 4 g kofeínu/100 g guarany).

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2× viac vody ako je obsah prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doriedime tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: Brazília

Zobraziť celý popis