Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

HirudoVital 30 ks

Jedinečná zmes aktívnych látok, ktoré poskytujú takmer všetky cenné benefity hirudoterapie (liečba pijavičkou) pre zlepšenie stavu tela i mysli.

Jedinečná zmes enzýmov a látok čisto prírodného pôvodu (diosmín, nattokináza, bromelain, hesperidín 90, komplex bioflavonoidov, rutín a mnohé ďalšie), inšpirovaná bioaktívnymi látkami, ktoré do krvi vylučuje pijavica lekárska. Účinky pijavíc ľudstvo pozná a využíva už tisíce rokov, a to aj v dnešnej dobe. Pijavice ako živý, veľmi zložitý a originálne stimulátor pôsobí na celý ľudský organizmus. V HirudoVitalu sa spája to najlepšie z prírody, aby sa k tomuto efektu priblížil tak blízko, ako je to len možné. Obsah kapsuly je možné použiť ako súčasť krému či vylúhovať ako tinktúru.

Viac informácií ›

Máme skladom 4 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 28. 5.
58.9 € 52.6 € bez DPH
ks
Kód produktu: P419
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Liečba pijavičkou HirudoVital 30 ks
HirudoVital 30 ks
58.9 €

Popis produktu

HirudoVital

Doplnok stravy

Jedinečná zmes aktívnych látok, ktoré poskytujú takmer všetky cenné benefity hirudoterapie (liečba pijavičkou) pre zlepšenie stavu tela i mysli. Jedinečná zmes enzýmov a látok čisto prírodného pôvodu (diosmín, nattokináza, bromelain, hesperidín 90, komplex bioflavonoidov, rutín a mnohé ďalšie), inšpirovaná bioaktívnymi látkami, ktoré do krvi vylučuje pijavica lekárska. Účinky pijavíc ľudstvo pozná a využíva už tisíce rokov, a to aj v dnešnej dobe. Pijavice ako živý, veľmi zložitý a originálne stimulátor pôsobí na celý ľudský organizmus. V HirudoVitalu sa spája to najlepšie z prírody, aby sa k tomuto efektu priblížil tak blízko, ako je to len možné. Obsah kapsuly je možné použiť ako súčasť krému či vylúhovať ako tinktúru.

Obsah balenia

30 kapsúl (vegánskej kapsule)

Dávkovanie

1 kapsula denne

Produkt je zaradený v kategóriách

Doplnky stravy Imunita

Zobraziť celý popis

Parametre

Použití srdce a cévy

Zobraziť všetky parametre