Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Káva - Brasil Santos

Brasil Santos - 100% Arabica - zrnková, čerstvo pražená

Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Santos je jednou z najznámejších odrôd na svete, má hutnú cremu s minimálnou horkosťou, plným a vyváženým telom. Milovníci kávy ocenia jemnú mandľovú chuť s nádychom kakaa a čokolády. Brasil Santos sa vyznačuje nízkou kyslosťou a nežným nádychom sladkosti. Výborne sa hodí ako typická ranná káva. Brasil Santos od Salvia Paradise® pochádza z regiónu São Paulo. Sparte čerstvo rozomleté ručne zbierané zrná a vychutnajte si svoj obrad, pri ktorom vám plesajú chuťové bunky.

Viac informácií ›

Máme skladom 7 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 28. 5.
8.2 € 7.3 € bez DPH
ks
Kód produktu: P228
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Káva - Brasil Santos
Káva - Brasil Santos
8.2 €

Popis produktu

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejšia na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepšou arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej akosti je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilom. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšia čerstvosť – teda doba, ktorá ubehla od praženia po konzumáciu. Dobu praženia nájdete na obale.

Zobraziť celý popis