Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Káva - Costa Rica Tarrazu

Kostarika sa radí medzi krajiny, ktoré pestovanie a výrobu kávy doviedli takmer k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochádza z regiónu Tarrazu, kde sú kávovníky pestované na vyhasnutých vulkánoch, vo vysokých nadmorských výškach. Tu káva získava svoju hodvábnu, ale stále bohatú chuť s jemnou, hustou a súdržnú cremou. V šálke nachádzame jemne sladkú, čokoládu pripomínajúci, výnimočnú chuť. Kostarická káva je priamo vhodná pre dámy, ale aj pre tých, ktorí s plantážnou kávou začínajú. Nechajte sa zvádzať silou životodarných vôd Pacifiku.

Viac informácií ›

Máme skladom 2 ks Možnosti dopravy › Objednávky do 7. 10. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 10. 10.
8.3 € 7.2 € bez DPH
Kód produktu: P589
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Káva - Costa Rica Tarrazu
Káva - Costa Rica…
8.3 €

Popis produktu

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.

Zobraziť celý popis

Naposledy navštívené

Káva - Costa Rica Tarrazu
Varianty (2)
250 g 1000 g

Káva - Costa Rica Tarrazu

Máme skladom, v pondelok 10. 10. u vás
8.3 €