Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Káva - Guatemala Tres Maria SHG

Guatemala Tres Maria SHG - 100% Arabica - zrnková, čersvě pražená

Tres Maria jsou zrnka kávy, která espressu dodají jemný nádech tropického ovoce. Tato zajímavá chuť je doladěna chutí čokoládyVyznačuje se vynikajícím tělem, intenzivní vůní květů a pomerančových poupat – i to dělá z této gurmánské kávy kávu nevšední a připravuje vám ten pravý požitek. Kávu Guatemala Tres Maria doporučujeme pít se zavřenýma očima – přiblíží vás tak blízko ke středoamerickým plantážím, jak je to jen možné.

Viac informácií ›

Máme skladom 5 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 28. 5.
9.1 € 8.1 € bez DPH
ks
Kód produktu: P581
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Káva - Guatemala Tres Maria SHG
Káva - Guatemala…
9.1 €

Popis produktu

Označenie SHG (Strictly High Growing) udáva, že sa jedná o kávu pestovanú v nadmorskej výške najmenej 1500 m. Všeobecne je známe, že čím vyššie je káva pestovaná, tým je kvalitnejšia.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejšia na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepšou arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej akosti je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilom. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšia čerstvosť – teda doba, ktorá ubehla od praženia po konzumáciu. Dobu praženia nájdete na obale.

Zobraziť celý popis