Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Kotvičník zemný - Tribulus vňať

Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich. Kotvičník (Herba tribulister) je jednoročná bylina pochádzajúca pravdepodobne z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodarným účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín aj u nás.

Viac informácií ›

Máme skladom 7 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v utorok 28. 5.
5.5 € 4.8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P144
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Kotvičník zemný - Tribulus vňať
Kotvičník zemný -…
5.5 €

Popis produktu

Kotvičník Salvia Paradise® je veľmi kvalitný. Vňať obsahuje aj semená, ktoré majú najvyšší obsah saponínov z celej rastliny. U nepoctivých dodávateľov sú semená vyberané a predávané zvlášť. Táto skutočnosť môže veľmi znížiť účinnosť byliny.

Použitie: Kotvičník je obľúbenou bylinou najmä u mužov. Uvoľňuje svalové napätie. Užitie je vhodné pre športovcov a môže sa stať prírodnou cestou pre náhradu chemických prípravkov. Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pohlavný systém, má vplyv na hormonálnu aktivitu. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a podporuje jej čistenie. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) podporuje normálnu funkciu močového a reprodukčného systému – je vhodný pre mužov, pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 let. Blahodarne pôsobí na nervový systém, podporuje normálne zdravie dýchacích ciest i pleti, udržuje zdravie ďasien a úst.

Pre zvýšenie účinku odporúčame kombinovať s bylinou maka alebo konopným proteínom.

Použitie: Jednu čajovou lyžičku vňate vložíme do studenej vody (250 ml) a privedieme do varu. Na miernom ohni povaríme 10–15 min. Potom scedíme a takto pripravený odvar užívame aj 3× denne.
Upozornenie: Nenahradzuje pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Pôvod: Bulharsko

FAQ:

Odkiaľ Salvia Paradise® dováža kotvičník zemný vňať?

Najkvalitnejšia vňať kotvičníka je pôvodom z Bulharska a cena tohto kotvičníka je výrazne lepšia oproti pestovateľom v Čechách. Je to spôsobené tým, že vypestovať kotvičník v našich podmienkach je mnohonásobne náročnejšie. Kvalita však nie je lepšia, je to skôr naopak. Bulharský kotvičník je synonymom pre kvalitu tejto rastliny a jedná sa o najvyššiu svetovú akosť kotvičníka, akú je možné nakúpiť.

Doplnok stravy

Zobraziť celý popis