Zavolajte nám (Po-Pi 9-16)

Ochrana bavlnených rúšok z nanostriebra 100 ml

NANO 4MASK nástrek nanostriebra na bavlnenej rúšky 100 ml. Jedinečný prípravok s obsahom nanosilver zaručuje výrazne dlhšiu ochranu proti vírusom a baktériám.

Viac informácií ›

Máme skladom 9 ks Viac informácií › Objednávky do 26. 7. 10:30, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 29. 7.
8.7 € 7.1 € bez DPH
ks
Kód produktu: P543
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
NANO4MASK nástřik nanostříbra na bavlněné roušky 100 ml
Ochrana bavlnených…
8.7 €

Popis produktu

NANO 4MASK nástrek nanostriebra na bavlnenej rúšky 100 ml. Jedinečný prípravok s obsahom nanosilver zaručuje výrazne dlhšiu ochranu proti vírusom a baktériám. Prípravok je možné aplikovať na rúšky bavlnené i jednorazové z netkanej textílie. Nástrek je bez vône, teda nevyvoláva nepríjemné pocity pri nosení rúška.

NANO 4MASK je vhodný:
- na všetky typy jednorazových rúšok
- na respirátory
- na bavlnené rúška

NANO 4MASK nie je vhodný:
- na antivírusové šatky s nano membránou

Aplikácie: Fľašu pretrepte a nastriekajte na vonkajšiu stranu rúšky. Nechajte zaschnúť a následne môžete rúšku použiť. Nanosilver je žltkastej farby a môže zanechať na rúške jemné žlté škvrny, ktoré ľahko po použití bavlnené rúšky odstránite vodou a saponátom.

Zloženie: Colloidal silver (nano) 20ppm, Aqua purificata, konzervant.  

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí oči okamžite dôkladne vypláchnite vodou v prípade pokračovania ťažkostí vyhľadať lekársku pomoc. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc.

TIP!

Je vhodné kombinovať na bavlnenej rúšky nástrek nanostriebra NANO4MASK a regeneráciu rúšok PURE100%. Ak áno, v akom poradí by mala aplikácia správne prebehnúť?

Áno, môže sa kombinovať. Najprv je potrebné dôkladne ošetriť celú rúšku prípravkom PURE100% a nechať ju uschnúť. Potom sa môže na rúšku aplikovať NANO4MASK nástrek nanostriebra. Nanostriebro sa aplikuje len na vonkajšiu stranu rúšky.

Produkt je zaradený v kategóriách

Rúšky a respirátory Dezinfekcia

Zobraziť celý popis